جمعه 2 تير 1396_ 27 رمضان 1438 _ 23 ژوئن 2017
شما اینجا هستید صفحه اصلی-->مطالب-->آخرین اخبار
اوقات شرعی 
 
تاریخ : چهارشنبه 27 بهمن 1395     |     کد : 38865

هاشمي:‌ اميدواري را در ميان مردم گسترش دهيم

استاندار تهران با تاكيد بر لزوم ايجاد اميدواري در جامعه و ميان مردم ادامه داد:‌ وحدت و همدلي مورد توجه امام (ره) و خواست رهبري موجب مي شود كسي به اين مملكت آسيبي نرساند.

به گزارش خبرنگار پايگاه اطلاع رساني استانداري تهران، سيدحسين هاشمي در مراسم تقدير از ائمه جمعه استان تهران كه با حضور حجج الاسلام سيدرضا تقوي،كاظم صديقي و سيد صالح یاسینی و فداكار،رييس ستاد بازسازي عتبات در نجف اشرف و جمعي از مسئولان و مديران استان تهران برگزار شد گفت:‌ تعامل اعتماد ميان مسئولان با ائمه جمعه در استان تهران  به عنوان پيشاني نظام برقرار بوده است و مسايل با كمترين حاشيه پيش رفته است.
 
وي افزود:‌ براساس سخنان مقام معظم رهبري هرحركتي كه مردم را نا اميد كند كمك به دشمن است و دو قطبي كردن را به شدت تقبيح كردند.
 
استاندار تهران ادامه داد:‌در منطقه اي كه بحران اطراف ما است با عنايت خدا در امنيت كامل هستيم و بايد شاكر باشيم.
 
هاشمي گفت: وقتي ملت،دولت و رهبري در يك مسير باشند هيچكس نمي تواند عليه كشور توطئه ايجاد كرده و آسيب برساند.
 
وي با بيان اينكه مردم ايران اجازه نداده است تحركات دشمنان در مسير انقلاب تاثيري بگذارد افزود: سال 94 را به عنوان سخت ترين سال نظام از نظر بودجه پشت سر گذاشتيم كه با كاهش شديد قيمت و صادرات در حوزه انرژي به ويژه نفت مواجه شديم.

استاندار تهران تصريح كرد:‌هوشمندي مقام معظم رهبري و تصميم آگاهانه ايشان، دولت و شخص رئيس جمهور موجب شد تا مسير سخت سال 94 را بدون تاثير شديد با سربلندي بگذرانيم.
 
هاشمي حضور مردم در صحنه  براي  پشتيباني نظام را موثر دانست و گفت:‌صندوق بين المللي پول به عنوان مرجعي رسمي، گذر ايران از بحران اقتصادي در سال 94 را به عنوان معجزه اقتصادي ناميده است.
 
وي با تاكيد بر لزوم ايجاد اميدواري در جامعه و ميان مردم ادامه  داد:‌ وحدت و همدلي مورد توجه امام (ره) و خواست رهبري موجب مي شود كسي به اين مملكت آسيبي نرساند.
 
استاندار تهران با بيان اينكه بايد قدردان ملت باشيم و نگاه يكساني به مردم داشته باشيم افزود:‌ مردم تهران در راهپيمايي 22 بهمن ماه سنگ تمام گذاشتند و اميدواريم در انتخابات 29 ارديبهشت ماه سال آينده همچون سال هاي گذشته حضور باشكوهي داشته باشند.
 
هاشمي در بخش ديگري از سخنانش گفت:‌ در ابتداي حضورم در استانداري تهران بهبود وضعيت كمي و كيفي آب را اولويت قرار داديم و مديريت مصرف را گسترش داديم و اكنون از نظر كيفي و كيفي مشكلي در آب استان تهران نداريم.
 
وي ادامه داد: رسيدگي به وضعيت فاضلاب استان تهران را اولويت ديگر استان قرار داديم و در ورامين،پيشوا و قرچك مشكل فرونشست داريم و در صدد انتقال پساب ها هستيم و هر دو ماه يكبار يك تصفيه خانه فاضلاب در استان افتتاح مي شود.
 
استاندار تهران ساخت قطار حومه اي را نيز اولويت استان برشمرد و عنوان كرد:‌ اين موضوع در بودجه 96 از سوي دولت پيش بيني شده است.
 
هاشمي در پايان گفت:‌اولويت هايي كه از ابتداي ورود به استانداري تهران در نظر داشتيم در حال حاضر در برنامه ششم به عنوان اولويت ها مطرح شده است كه نشان دهنده حركت مثبت استان است.  


نوشته شده ساعت  13:15      تعداد بازدید  174
PDF چاپ