سه شنبه 2 خرداد 1396_ 26 شعبان 1438 _ 23 مه 2017
شما اینجا هستید صفحه اصلی-->مطالب-->آخرین اخبار
اوقات شرعی 
 
تاریخ : چهارشنبه 27 بهمن 1395     |     کد : 38852

انجام 155 پروژه در عراق،نجف، كاظمين و سامرا از سوي ستاد بازسازي عتبات/ پايان ساخت صحن مرقد حضرت زهرا(س) تا سال 97

رئیس ستاد بازسازی عتبات نجف اشرف با بيان اينكه علي رغم مشكلات در عراق،155 پروژه در عراق،نجف، كاظمين و سامرا انجام داديم افزود:‌ مسئوليت سنگيني به عهده داريم و با وجود اقدامات دشمنانه صدام،توانستيم كاستي ها را مرتفع كنيم.

به گزارش خبرنگار پايگاه اطلاع رساني استانداري تهران، علیرضا فداکار، رئیس ستاد بازسازی عتبات نجف اشرف در مراسم تجليل از ائمه جمعه استان گزارشي از وضعيت بازسازي عتبات در نجف ارايه داد.
 
وي گفت: در طول تاريخ توفيق ساخت عتبات به دست ايرانيان بوده است و دشمنان نيز به ارادت مردم نسبت به عتبات آگاه هستند.
 
فداكار، با بيان اينكه علي رغم مشكلات در عراق،155 پروژه در عراق،نجف، كاظمين و سامرا انجام داديم افزود:‌ مسئوليت سنگيني به عهده داريم و با وجود اقدامات دشمنانه صدام،توانستيم كاستي ها را مرتفع كنيم.
 
رئیس ستاد بازسازی عتبات نجف اشرف ادامه داد:‌ در  حرم امام علي(ع) در ابتداي حضوربراي بازسازي محدوديت زيادي شاهد بوديم اما امروز بزرگترين پروژه جهان اسلام در نجف در حال اتمام است .
 
فداكار  با بيان اينكه در صحن حضرت زهرا(س) سه بخش افتتاح شده است عنوان كرد: تا نيمه سال 96 بخش زيارتي و تا سال 97 به طور كامل صحن در فضاي 220 هزار متر تحويل داده مي شود.
 
وي در پايان با اشاره به اينكه تاكنون50  هزار نفر زائر در صحن حضرت زهرا(س) اسكان و تغذيه داده شده اند گفت: از 17 ماه ربيع  طلاكاري گنبد حضرت امير آغاز شده و اكنون هم طلاكاري ايوان شروع شده است.


نوشته شده ساعت  11:25      تعداد بازدید  126
PDF چاپ