جمعه 2 تير 1396_ 27 رمضان 1438 _ 23 ژوئن 2017
اوقات شرعی 
 
تاریخ : چهارشنبه 27 بهمن 1395     |     کد : 38850

فرماندار ری: آغاز بازرسی و نظارت دقیق بازار شب عید از ابتدای اسفند 95

هدایت الله جمالی پور گفت: بازرسی و نظارت دقیق برای بازار شب عید از هفته اول اسفند توسط تیم بازرسی در شهرستان ری آغاز می‌شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان ری هدایت الله جمالی پور معاون استاندار تهران و فرماندار شهرستان ری در جلسه ستاد تنظیم بازار که با حضور مسئولین مربوطه در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد اظهار داشت: تیم نظارت و بازرسی شهرستان از ابتدای اسفندماه 95 در سطح بازار حضور یافته و با جدیت و حساسیت بالایی بر بازار عرضه اجناس از لحاظ قیمت، کیفیت و کمیت نظارت خواهند داشت.
وی در ادامه با بیان اینکه در این بازرسی ها با متخلفان به شدت و بدون ملاحظه برخورد خواهد شد،  تصریح کرد: در بازرسی ها صرفا برخورد با متخلفان ملاک عمل نیست بلکه فروشندگانی که رعایت انصاف و اخلاق در فروش اجناس را داشته باشند مورد تشویق و تقدیر قرار خواهند گرفت.
فرماندار ری اضافه کرد: تشویق و تقدیر از فروشندگان اجناس به منظور هدایت جامعه به سوی عمل خیر انجام می شود.
وی در ادامه افزود: به منظور فراهم کردن فضایی مفرح، آرام و نشاط آور در ایام نوروز با بهره گیری از توان و ظرفیت های موجود در شهرستان ، تمام تمهیدات و برنامه ریزی ها انجام شده است .
معاون استاندار تهران ایجاد فضایی نشاط آور در ایام نوروز را بسیار مهم و اساسی برشمرد و در ادامه گفت: با توجه به نزدیک شدن انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر و روستا رضایتمندی مردم در ایام عید کمک شایانی به مشارکت حداکثری در عرصه انتخابات خواهد نمود.
 


نوشته شده ساعت  10:58      تعداد بازدید  61
PDF چاپ