سه شنبه 2 خرداد 1396_ 26 شعبان 1438 _ 23 مه 2017
اوقات شرعی 
 
تاریخ : چهارشنبه 27 بهمن 1395     |     کد : 38838

ملاقات مردمی فرماندار شهرستان پاکدشت برگزار شد

ملاقات مردمی فرماندار پاکدشت برگزار گردید و به درخواستهای مراجعان که مشکلات خود را در زمینه های گوناگون مطرح کرده بودند رسیدگی شد و دکترعلی صادقی فرماندار شهرستان ضمن بررسی این مشکلات راهکارهای قانونی را ارائه که موارد پس از بررسی و کارشناسی جهت رسیدگی و اقدام لازم به مراجع ذیربط ارجاع گردید.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پاکدشت صبح امروز ملاقات عمومی فرماندار پاکدشت  با مردم برگزار گردید و به درخواستهای مراجعان رسیدگی شد و دکتر علی صادقی فرماندار شهرستان ضمن بررسی این مشکلات راهکارهای قانونی را ارائه که موارد پس از بررسی و کارشناسی جهت رسیدگی و اقدام لازم به مراجع ذیربط ارجاع گردید.

فرماندار شهرستان پاکدشت ، برگزاری ملاقات عمومی با مردم عزیز را امری مهم دانست و گفت: این حق قانونی مردم است که بتوانند با مسئولان ارتباط مستقیم داشته باشند و از نزدیک معضلات و مشکلات خود را مطرح کنند.

صادقی ضمن تشکر از مردم که با صبر و تحمل در این دیدارها مشکلات و خواسته های خود را مطرح کردند، افزود: خدا را شاکریم که توانسته ایم با اهتمام نسبت به برگزاری ملاقات های عمومی اقدام کنیم و تا حد توان خود مشکلی از مشکلات مردم ولایتمدار پاکدشت را برطرف سازیم.

وی بیان داشت: آشنایی با مسائل و مشکلات مردم می تواند مدیران را برای برنامه ریزی های بهتر در حوزه های مختلف یاری دهد تا از این فرصت خدمتگزاری به نحو احسن و در جهت خدمت به نظام و مردم استفاده شود.

لازم به ذکر است جلسات ملاقات مردمی فرماندار پاکدشت با تأکید ایشان و در جهت تسریع در حل مشکلات مردم، در محل فرمانداری برگزار می شود.

123


نوشته شده ساعت  09:39      تعداد بازدید  46
PDF چاپ