جمعه 2 تير 1396_ 27 رمضان 1438 _ 23 ژوئن 2017
اوقات شرعی 
 
تاریخ : چهارشنبه 27 بهمن 1395     |     کد : 38837

حرکت جهادی برای حل مشکلات روستاییان پاكدشت

جلسه بررسی و هم اندیشی با حضورحمیدرضا چوبداری معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری شهرستان پاکدشت و حضور پررنگ اهالی محترم، کشاورزان و دامپروران روستای کلین از بخش شریف آباد و مسئولان بخش شریف آباد در مسجد آیت الله طالقانی همزمان با نماز مغرب و عشا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری پاکدشت ،معاون سیاسی ، انتظامی فرمانداری پاکدشت مطرح کرد؛حرکت جهادی برای حل مشکلات کشاورزان روستای کلین پاکدشت با هم اندیشی با اهالی روستای کلین شب گذشته درمسجد آیت الله طالقانی برگزار شد.
در ابتدای جلسه بررسی و هم اندیشی با حضورحمیدرضا چوبداری معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری شهرستان پاکدشت و حضور پررنگ اهالی محترم، کشاورزان و دامپروران روستای کلین از بخش شریف آباد و مسئولان بخش شریف آباد در مسجد آیت الله طالقانی همزمان با نماز مغرب و عشا برگزار شد.
در این جلسه، تمامی کشاورزان و دامپروران به صورت منظم پشت تریبون رفته ومشکلات خود را بیان نمودند.
چوبداری در پایان صحبتهای کشاورزان و دامپروران، ضمن تشکر از حضور ماندگار روستائیان سخت کوش روستای کلین و اعتماد شان به ایشان اظهار داشت: روستائیان بازوان حرکتی دولت و یاوران اصلی در برپایی اقتصاد مقاومتی هستند. دولت تدبیر و امید حرکت های سازنده ی در این مسیر انجام داده و خواهد داد.
معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری شهرستان پاکدشت  ضمن برشمردن خدمات دولت تدبیر و امید به روستاهای کشور گفت : رئیس جمهور محترم نگاه ویژه ی نسبت به شما عزیزان دارد و با تمام توان برای حل مشکلات موجود تلاش می نماید.
این مقام مسئول افزود: بنده در این جلسه برای شنیدن مشکلات و حل سریع آن به صورت قانونی  در کنار شما حاضر شده ام و حل سریع مشکلات شما عزیزان را در اولویت کاری خود قرار داده ام.
چوبداری مطرح کرد: با توجه به اهمیت کاشت گلهای کم نظیر و بی نظیر در شهرستان پاکدشت و اهمیت نام " پایتخت گل و گیاه" بر نام این شهرستان تلاش می کنیم تا با حل سریع مشکلات احداث شبکه گاز رسانی در این حوزه مهم باعث رشد در این عرصه شاد باشیم.
معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری شهرستان پاکدشت، با بیان اهمیت نصب علائم راهنمایی و رانندگی در جاده های مهم روستای همچون کلین برای جلوگیری از حوادث رانندگی مطرح کرد:  با توجه به نبود علائم و خط کشی جاده کلین اداره راهداری و حمل و نقل شهرستان موظف به حل سریع مشکل در این حوزه برای جلوگیری از سوانح رانندگی است.
درپایان جلسه با توجه به مشکل آب و فاضلاب روستایی، نیاز مبرم به نصب دکل برای آنتن دهی تلفن، افزایش روشنایی معابر روستای کلین، جابجایی تیرهای برق کوچه شهید هداوند با توجه به شکستگی پایه تیر برق و خطرات ناشی از آن، معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری پاکدشت دستور حل سریع این مشکلات را به ادارات مذکور داد و مقرر گردید تا گزارش سریع ادارات را هرچه سریعتر دریافت نماید.چوبداری افزود: این جلسات هم اندیشی تا رفع مشکلات این روستا ادامه خواهد داشت.


نوشته شده ساعت  09:27      تعداد بازدید  45
PDF چاپ