جمعه 2 تير 1396_ 27 رمضان 1438 _ 23 ژوئن 2017
اوقات شرعی 
 
تاریخ : چهارشنبه 27 بهمن 1395     |     کد : 38833

برگزاری دوره آموزش سبک زندگی قرآنی در قرچک

کارگاه آموزشی سبک زندگی قرآنی از سوی واحد فرهنگی تبلیغات اسلامی قرچک در سالن اجتماعات این اداره برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، این دوره با حضور حجت‌الاسلام اکبر زوبین، رئیس اداره تبلیغات اسلامی، مصیب سلطانی، کارشناس فرهنگی و جمعی از مبلغات دینی، فعالان قرآنی، مربیان پرورشی مدارس و خواهران تأثیرگزار فرهنگی تحت پوشش اداره برگزارشد.
 
در ابتدای جلسه، حجت‌الاسلام زوبین، هدف از تشکیل این کارگاه آموزشی را ایجاد و تقویت بصیرت دینی، ارتقای سطح معارف الهی، معرفی سبک زندگی صحیح از دیدگاه قرآن کریم و نیز تبیین راهکارهای مقابله با آسیب های زندگی غربی بیان کرد.
 
زوبین، از زندگی غربی به‌ عنوان یک الگوی نامناسب نام برد و گفت: افتخارما این است که الگوهای دینی و اخلاقی همچون حضرت علی و حضرت زهرا(سلام الله علیهما) و دیگر ائمه را داریم.
 
وی، گرایش به تجملات و چشم و هم چشمی را ازمعضلات جدی زندگی های ایرانی نام برد و ساده زیستی را بهترین سبک زندگی اسلامی مطرح کرد.
 
در ادامه، مصطفی پور زند یکی از مدرسان کارگاه ها و دوره های آموزشی سازمان تبلیغات اسلامی استان تهران پیرامون آیات قرآنی ناظر بر سبک زندگی اسلامی صحبت و نحوه تعامل فی مابین زن، شوهر، فرزندان و تربیت دینی در خانواده را تشریح کرد.
 
گفتنی است، این دوره با حضور یکصد نفر از خواهران گروه هدف اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قرچک، در سالن اجتماعات تبلیغات اسلامی قرچک برگزار شد.
 


نوشته شده ساعت  09:16      تعداد بازدید  50
PDF چاپ