جمعه 2 تير 1396_ 27 رمضان 1438 _ 23 ژوئن 2017
اوقات شرعی 
 
تاریخ : چهارشنبه 27 بهمن 1395     |     کد : 38829

مدیران قرچک دوره مهارتی مدیریت و اخلاق حرفه ای را گذراندند

مدیران شهرستان قرچک با شرکت در کارگاه آموزشی، با مهارتهای "مدیریت و اخلاق حرفه ای" آشنا شدند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، کارگاه آموزشی "مدیریت و اخلاق حرفه ای" ویژه مدیران شهرستان قرچک صبح امروز به منظور ارتقای توانمندی های مدیریتی آنان با حضور کلیه روسای ادارات و نهادها در سالن همایشهای شبکه بهداشت و درمان برگزار شد.

معاون برنامه ریزی، اداری و مالی فرمانداری شهرستان قرچک در این کارگاه آموزشی گفت: نحوه رفتار مدیران در سطح جامعه بسیار مهم است چرا که تمام کنشهای آنان توسط تک تک افراد رصد و ارزیابی می شود.

مصطفی زینت بخش نکاتی را در خصوص اهمیت رعایت اخلاق حرفه ای در مدیریت مورد تاکید قرار داد و از مدیران با تجربه خواست تا تجربیات خود را در اختیار مدیران جوانان قرار دهند و به آنان اعتماد کنند چرا که انتقال تجربه در مباحث مدیریتی راهگشا و ارزشمند خواهد بود.

وی افزود: بر اساس سیاست های دولت تدبیر و امید مبنی بر توانمندسازی مدیران و سیستم اداری، فرماندار به عنوان نماینده عالی دولت و مدیر عالی اجرایی شهرستان با جدیت به دنبال رشد کمی و کیفی کارگاههای آموزشی ویژه مدیران و کارکنان ادارات هستند.

رئیس مرکز آموزشهای فنی و حرفه ای شهرستان قرچک نیز در این کارگاه آموزشی گفت: رعایت اخلاق حرفه ای در سیاست ها و برنامه های اجرایی کشور بسیار مهم است و نمی توان نسبت به اخلاق و اخلاقمداری در تشکیلات اداری بی تفاوت بود.

مبشر افزود: یکی از دلایلی که بستر را برای بسط اخلاق مداری مدیران فراهم می کند این است که با شیوه بهتری به اهداف سازمانی دست یابند.

وی در پایان از دست اندرکاران برگزاری این کارگاه آموزشی و مساعدت فرماندار تقدیر کرد و گفت: این دوره با هدف توانایی ایجاد الگوی رفتار ارتباطی  مؤثر، توانایی نظامند کردن همه امور در سازمان و ادارات و توانایی تصحیح و تقویت انگیزش و ارتقای مهارت کارمندان برگزار شده است.

گفتنی است این کارگاه آموزشی با حضور مدیران ادارات، دستگاههای اجرایی و دانشگاه ها و با تدریس اساتید مجرب برگزار شد که در پایان گواهینامه مهارتی به شرکت کنندگان اعطا خواهد شد.
 


نوشته شده ساعت  08:52      تعداد بازدید  66
PDF چاپ