سه شنبه 8 فروردين 1396_ 28 جمادى الثانية 1438 _ 28 مارس 2017
اوقات شرعی 
 
تاریخ : چهارشنبه 22 دي 1395     |     کد : 37394

فرماندار ری: سرمایه گذاری در حوزه درمان کاری با ارزش و لازم است

هدایت الله جمالی پور گفت: سرمایه گذاری در حوزه درمان توسط مجمع خیرین سلامت کشور و سرمایه گذاران ، کاری با ارزش و لازم است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان ری، هدایت الله جمالی پور معاون استاندار تهران و فرماندار شهرستان ری در اولین همایش نقش روحانیت در توسعه سلامت و بزرگداشت آیت الله سید رضا فیروزآبادی که با حضور قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، آیت الله ری شهری تولیت آستان مقدس عبدالعظیم(ع)، حاجی میراسماعیلی رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران،  صفوی شهردار منطقه۲۰ تهران، نیری مدیر مجمع خیرین سلامت کشور و جمعی دیگر از مسؤولان همزمان با سالروز درگذشت آیت‌الله فیروزآبادی در مسجد فیروزآبادی شهرری برگزار شد اظهار داشت: خدمت ، تلاش و سرمایه گذاری در حوزه درمان کار بسیار باارزش و بزرگی است که دعای خیر مردم را در پی خواهد داشت.
جمالی پور در ادامه با بیان اینکه آیت الله فیروزآبادی بخاطر خدمات فروانان و کارهای بزرگی که انجام داد همیشه زنده است، گفت: هرکس که در راه حل مشکلات مردم قدم بردارد مورد عنایت و تکریم مردم خواهد بود.
وی در ادامه افزود: در این سه سال عمر دولت تدبیر و امید علیرغم همه مشکلات مالی در حوزه درمان قدمهای خوب و بسیار بزرگ و خدمات شایسته ای در ری برداشته شده است.
وی گفت: بسیاری از اعتبارات که در خدمت فرمانداری بود در مسیر درمان و بروز رسانی بیمارستان های فیروزآبادی و شهدای هفتم تیر هزینه شد.
فرماندار ری در ادامه اذعان داشت: در بخش روستایی نیز کمک های خوبی در جهت ارتقاء درمان مردم زحمتکش روستا شد.
جمالی پور تصریح کرد: اجرای طرح سلامت در کشور در جهت کاهش آلام مردم بسیار کار ارزنده ای است
وی در پایان گفت: مجمع خیرین سلامت با بسیج ظرفیت های علاقه مند به کمک در حوزه درمان ، قدم های بزرگی را خواهد برداشت.
 


نوشته شده ساعت  14:28      تعداد بازدید  88
PDF چاپ