اوقات شرعی 
 
تاریخ : چهارشنبه 22 دي 1395     |     کد : 37367

هاشمی رفسنجانی پدر اعتدال بود

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: آیت الله هاشمی رفسنجانی در همه ادوار زندگی خود در مسیر اعتدال وعقلانیت حرکت کرد وایشان را باید در واقع پدر اعتدال در کشور نامید.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان ری، آیت الله هاشم هاشم زاده هریسی روز سه شنبه در حاشیه مراسم تدفین آیت الله هاشمی رفسنجانی افزود: ایشان همواره در رفتارهای سیاسی و تصمیم گیری ها از برخی تندروی ها و جوزدگی ها خودداری کرد و تلاش داشت تا معقولانه و آینده نگرانه تفکر و اظهار نظر کند.
وی ادامه داد: عقلانیت ایشان همواره باعث ارتقا و اعتلای نظام شد و این عقلانیت همواره مورد اتکای مسئولان عالی نظام از جمله امام راحل(ره) و رهبر معظم انقلاب بود.
وی با بیان اینکه امروز روز سوزناکی است افزود: به واقع هیچ جانشینی برای ایشان متصور نیستم و جای ایشان در واقع برای همیشه خالی خواهد ماند.
هاشم زاده هریسی گفت: هیچ کلامی که با آن بتوان ایشان را وصف کرد در نظر ندارم چرا که ایشان را جامع همه صفات اخلاقی و انسانی می دانم.
وی سیاستمداری برجسته بود که کار خود را به خوبی می دانست و همواره مصلحت نظام را بر همه چیز ترجیح می داد و به هیچ کس اجازه نمی داد تندروی و افراط کرده و مصلحت ها را فراموش کند.
 


نوشته شده در   چهارشنبه 22 دي 1395  ساعت  08:36   توسط   روابط عمومی فرمانداری ری    تعداد بازدید  61
PDF چاپ ارسال برای دوستان بازگشت
نظرات شما :