سه شنبه 8 فروردين 1396_ 28 جمادى الثانية 1438 _ 28 مارس 2017
اوقات شرعی 
 
تاریخ : چهارشنبه 22 دي 1395     |     کد : 37365

غبارروبی بقاع متبرکه قرچک و ورامین در ایام دهه فجر

رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستانهای قرچک و ورامین گفت: بقاع متبرکه همزمان با جشن پیروزی انقلاب اسلامی ایران غبارروبی می شوند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، حجت الاسلام سید محمد سیدی با اشاره به پیش بینی های اداره اوقاف و امور خیریه شهرستانهای قرچک و ورامین برای ایام الله دهه مبارک فجر اظهار داشت: سازمان اوقاف و امور خیریه  نیز وظیفه خود می داند تا از ظرفیت های موجود برای بزرگداشت باشکوه ایام الله دهه مبارک فجر استفاده کند.
 
وی افزود: مردم ارادت و احترام ویژه ای برای امامزادگان واجب التعظیم و بقاع متبرکه قائل هستند و باید از این ظرفیت برای انتقال و گسترش مفاهیم انقلاب اسلامی به خوبی استفاده کرد.
 
سیدی با تأکید بر این نکته که برنامه های ویژه ای از سوی اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان های ورامین و قرچک در ایام الله دهه فجر پیش بینی شده است، ادامه داد: غبارروبی بقاع متبرکه از جمله ضریح بقعه امامزاده بی بی زبیده زیباشهر قرچک از جمله برنامه هایی است که در این ایام انجام می شود.
 
رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستانهای قرچک و ورامین بیان داشت: عطرافشانی و گلباران قبور مطهر شهدای انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس در گلزار شهدای بقاع متبرکه از دیگر برنامه های ویژه ای است که در این ایام اجرا خواهد شد.
 
سیدی یادآور شد: بدون تردید برگزاری باشکوه مراسم های دهه مبارک فجر موجب تقویت پایه های نظام اسلامی خواهد شد.
 
 


نوشته شده ساعت  08:20      تعداد بازدید  82
PDF چاپ