سه شنبه 8 فروردين 1396_ 28 جمادى الثانية 1438 _ 28 مارس 2017
اوقات شرعی 
 
تاریخ : دوشنبه 20 دي 1395     |     کد : 37296

هاشمی: هرجا مردم در انجام امور وارد شدند موفق عمل کردیم

استاندار تهران استفاده از ظرفیت کمک رسانی خیرین در مدیریت رفع آسیب های اجتماعی استان را مهم برشمرد و تصریح کرد: هرجا مردم را در اجرا امور وارد کردیم موفق بوده ایم .

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران،جلسه ستاد فرهنگی-اجتماعی مدیریت و ساماندهی آسیب های اجتماعی به ریاست استاندار و با حضور سیدشهاب الدین چاوشی معاون سیاسی و اجتماعی استاندار و محسن همدانی معاون امنیتی استانداری و اعضای ستاد برگزار شد.
 
سیدحسین هاشمی در این جلسه با تقدیر از عملکرد دستگاه ها در ایجاد هماهنگی مقابله با آسیب های اجتماعی به ویژه در طرح ساماندهی معتادان تهران گفت: با ادامه این روند هدف نهایی که پاکسازی تهران از معتادان است محقق خواهد شد.
 
وی افزود: پیشرفت اقدام ساماندهی وضعیت معتادان متجاهر با همکاری دستگاه های کمیته امداد امام خمینی(ره)،بهزیستی،نیروی انتظامی،قوه قضاییه و سایر دستگاه های متولی انجام شده است.
 
استاندار تهران استفاده از ظرفیت کمک رسانی خیرین در مدیریت آسیب های اجتماعی استان را مهم برشمرد و تصریح کرد: هرجا مردم را در اجرا و مدیریت امور وارد کردیم موفق بوده ایم .
 
هاشمی از اقدامات شهرداری تهران در عملکرد مراکز بهاران و توانبخشی معتادان تقدیر کرد و گفت: اقدامات خوب و موثر باید به کمک صدا و سیما و رسانه ها فرهنگ سازی شود .
 
وی ادامه داد:موضوع اشتغالزایی معتادان و آسیب دیدگان بهبودیافته با کمک خیرین و مردم مرتفع می شود.
 
سیدشهاب الدین چاوشی معاون سیاسی و اجتماعی استاندار نیز در حاشیه جلسه با بیان اینکه از آغاز به کار دولت یازدهم کار جمع آوری معتادان با هماهنگی دستگاه ها و هدایت استانداری انجام شده است گفت: ظرفیت نگهداری معتادان از 400 نفر به 8 هزار و 600 نفر افزایش یافته است.
 
وی افزود: نیروی انتظامی وظیفه دارد متکدیان حرفه ای که جرمشان مشهود است به مقامات قضایی گزارش کند و با باندهای سازمان یافته تکدی گری نیز از سوی نیروی انتظامی و معرفی به دستگاه قضا برخورد خواهد شد.
 
معاون استاندار از معرفی برخی متکدیان تهران که از اتباع خارجی هستند به اداره امور اتباع استان  خبر داد.
 
چاوشی در پایان با اشاره به مصوبات این جلسه از ستاد گفت: در این جلسه مقرر شد شهرداری تهران در زمینه جمع آوری متکدیان با هماهنگی دستگاه های مربوطه اقدام کرده و گزارش نهایی اقدامات تا پایان بهمن ماه به ستاد اعلام شود.


نوشته شده ساعت  00:08      تعداد بازدید  156
PDF چاپ