جمعه 2 تير 1396_ 27 رمضان 1438 _ 23 ژوئن 2017
شما اینجا هستید صفحه اصلی-->مطالب-->آخرین اخبار
اوقات شرعی 
 
تاریخ : شنبه 18 دي 1395     |     کد : 37239

هاشمی: رفع مشکلات 797 واحد تولیدی و صنعتی استان در ستاد رفع موانع تولید

استاندار تهران گفت:تاکنون مشکلات 797 واحد صنعتی و تولیدی در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید حل شده است.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران،هفدهمین جلسه کمیته تسهیل و رفع موانع تولید به ریاست استاندار و با حضور مدیرکل صنعت معدن و تجارت استان برای بررسی درخواست تسهیلات  صاحبان12 واحد صنعتی و بررسی مشکلات بیمه،بانک و مالیات واحدهای تولیدی برگزار شد.
 
استاندار تهران در حاشیه این جلسه با اشاره به اینکه تاکنون مشکلات 797 واحد صنعتی و تولیدی در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید حل شده است گفت: در این جلسه پیشنهاد شد تا صدا و سیما واحدهای تولیدی که با ارایه تسهیلات مشکلاتشان  حل شده است به تصویر بکشد،گزارش های صدا و سیما در این مسیر کمک کننده است.
 
وی افزود: امیدواریم واحدهای تولیدی به وضعیت تولید بازگردند و اشتغال در این واحدها محقق شده و مردم رضایت پیدا کنند.
 
هاشمی با بیان اینکه توانمندی واحدهای تولیدی و صنعتی موجب توان افزایی اقتصاد ملی کشور می شود تاکید کرد: اقتصاد مقاومتی به این معنا است که واحدهای تولیدی به خودشان متکی باشند و نیاز کشور کمتر شود که ستاد رفع موانع تولید در این راستا حرکت می کند.
 
استاندار تهران گفت: در جلسات ستاد صاحبان صنایع و واحدها در حضور مدیران بانک ها،بیمه ها و مالیات مشکلات خود را بیان می کنند و برای حل مشکلات جاری تدابیری اتخاذ می شود و تاکنون نتایج خوبی به دست آمده است.
 
وی مشکلات اصلی واحدهای تولیدی را رکود به وجود آمده از گذشته دانست و افزود: برخی از واحدها به دلیل ناتوانی در پرداخت بیمه ،مالیات و بدهی بانک ها که جریمه به دنبال داشته از فعالیت بازمانده اند و تصمیماتی در ستاد برای بخشودگی جرایم و تنفس پرداخت اقساط واحدها اتخاذ می شود که با همراهی واحدها کمک بزرگی برای آنها است.


نوشته شده ساعت  17:55      تعداد بازدید  199
PDF چاپ