دوشنبه 27 دي 1395_ 17 ربيع الثاني 1438 _ 16 ژانویه 2017
اوقات شرعی 
 
تاریخ : شنبه 18 دي 1395     |     کد : 37236

مدارس ابتدایی و پیش‌دبستانی و مهدهای کودک تهران يكشنبه تعطیل است

براساس تصمیم کمیته اضطرار آلودگی هوای پایتخت تمامی مهدکودک‌ها، پیش دبستانی‌ها و دبستان‌ها در تمام شهرهای استان تهران به جز فیروزکوه، دماوند و پردیس فردا یکشنبه به دلیل آلودگی هوا تعطیل شدند.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران،حسن کریمی معاون امور عمرانی استانداری تهران نیز در حاشیه جلسه  کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران در جمع خبرنگاران علاوه بر اعلام خبر تعطیلی تمامی مدارس ابتدایی، پیش دبستانی‌ها و مهد کودک‌های استان تهران به جز فیروزکوه، دماوند و پردیس در روز یکشنبه، گفت: محدوده ترافیک شهر تهران به محدوده زوج و فرد تا ساعت 19 گسترش می‌یابد که این محدودیت‌های ترافیکی هم در روز یکشنبه و هم در روز دوشنبه اعمال می‌شوند.

کریمی تاکید کرد: البته تعطیلی مدارس فقط برای روز یکشنبه است و اگر فردا شرایط هوا بهتر شود روز دوشنبه مدارس باز هستند، اما در صورت تداوم آلودگی درباره تعطیلی روز دوشنبه تصمیم گیری می‌کنیم، اما محدوده زوج و فرد و طرح ترافیک برای روز یکشنبه و دوشنبه اعمال می‌شود.

وی همچنین گفت: در عین حال به کارخانه‌هایی که آلودگی ایجاد می‌کنند تذکر داده می‌شود و واحدهای تولیدی شن و ماسه نیز تا اطلاع ثانوی تعطیل می‌شوند.
 


نوشته شده در   شنبه 18 دي 1395  ساعت  17:22   توسط   خانم مرضیه محمدی    تعداد بازدید  208
PDF چاپ ارسال برای دوستان بازگشت
نظرات شما :