شنبه 5 فروردين 1396_ 25 جمادى الثانية 1438 _ 25 مارس 2017
اوقات شرعی 
 
 آرشیوشهر
کلمه کلیدی
:
از
تا

امنیت بازار بزرگ تهران، زیر ذره بین فرمانداری تهران

معاون سیاسی، انتظامی فرمانداری تهران، در نشستی با حضور مدیران، مسوولان و نمایندگان دستگاه های اجرایی و اداری، از تمامی عوامل دست اندرکار و مسوول در سطح منطقه بازار بزرگ تهران، خواست تا به منظور تامین امنیت فراگیر این منطقه، خدمات رسانی را به صورت هماهنگ، به روز کنند.
يکشنبه 9 آبان 1395

مهم ترین برنامه های سازمان حفاظت محیط زیست در سال 95

معصومه ابتکار، رییس سازمان حفاظت محیط زیست در خصوص اهم برنامه های سال 95 در کانال تلگرامی خود نوشت: «چندی قبل اهم اقدامات انجام شده در سال ٩٤ معرفی شد. اکنون با مروری بر چشم انداز سال 95 که دوره پساتحریم به شمار می رود، امیدوارم بتوانیم از فرصت ها برای به کارگیری فناوری های نوین و سبز بهره ببریم.سازمان حفاظت محیط زیست در سال ٩٥ برای توان افزایی کارکنان و مدیران خود و ارتقای سطح آموزش تخصصی آنها مانند آموزش دوره های بین المللی تلاش می کند و این امر علاوه بر توجه به بهبود وضعیت معیشت ایشان خواهد بود.
يکشنبه 15 فروردين 1395

مهار رشد جمعیتی تهران با انتقال پایتخت سیاسی

عضو فراکسیون مدیریت شهری و روستایی مجلس با یادآوری اقدامات ناموفق دولت قبل در انتقال پایتخت، گفت: دولت قبل به دنبال انتقال هر معاونت و وزارتخانه به یک استان بود که در واقع قابلیت اجرا نداشت اما طرح انتقال تمامی مراکز سیاسی و اداری به یک منطقه اقدامی اساسی تر خواهد بود.
سه شنبه 22 ارديبهشت 1394

مهارت يابي 200 روانشناس در باشگاه هاي ازدواج

معاون پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی بهزیستی استان تهران از آماده سازي علمي 200 روانشناس برجسته استان تهران در موضوع روانشناسي ازدواج در قالب باشگاه هاي ازدواج خبرداد.
شنبه 12 مهر 1393

چه بخوریم تا خوش اخلاق تر باشیم!

معرفی چند غذای خوشمزه برای خوش اخلاق تر بودن
يکشنبه 23 شهريور 1393

خوراکی‌هایی که در تابستان نباید خورد

یک متخصص طب سنتی توصیه کرد: در فصل تابستان از خوراکی‌هایی که تند و دارای فلفل و زنجبیل، دارچین، زعفران، سس های تند و خردل هستند، باید پرهیز کرد.
يکشنبه 12 مرداد 1393

چگونه یک ریش‌سفید خوب باشیم؟

آخرين نكته‌اي كه در صحبت‌هاي ابتدايي مي‌تواند به‌كار شما بيايد صحبت از اهميت بخشش در آرامش فرد است. معمولا افراد با درگير شدن در اختلافات و به دل گرفتن كينه بيش از هر چيز و هر كسي اول خود را اذيت مي‌كنند.
چهارشنبه 1 مرداد 1393

11 روش براي رسيدن به عمر 100 سالگي

دانشمندان 11 روش را براي رسيدن به عمر 100 سالگي اعلام كردند.
يکشنبه 15 تير 1393

اندر حكايت تك فرزندي!

معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی عنوان کرد: برخی از زوج‌های جوان فرزندآوری را به تاخیر می‌اندازند و این در صورتی است که هزینه‌های فرزند دوم کمتر از فرزند اول و هزینه‌های تک فرزندی بیشتر از چندفرزندی است.
يکشنبه 1 تير 1393

شهر آماده و شهروند آگاه باید تحقق یابد

متأسفانه مردم در زندگی روزمره شهری خود از رعایت بسیاری از نکات ایمنی خودداری می‌کنند. این در حالی است که اگر نکات لازم رعایت می‌شد از بروز بسیاری از این آسیب‌ها در توفان اخیر جلوگیری می شد
سه شنبه 20 خرداد 1393