شنبه 5 فروردين 1396_ 25 جمادى الثانية 1438 _ 25 مارس 2017
اوقات شرعی 
 
 آرشیوتهران
کلمه کلیدی
:
از
تا

بسیاری از پروژه های نیمه کاره قرچک در دولت تدبیر و امید پیشرفت خوبی داشته اند

فرماندار شهرستان قرچک اظهار داشت: بسیاری از پروژه های مهم و اولویت دار شهرستان قرچک که از گذشته نیمه کاره مانده بود با اهتمام دولت تدبیر و امید و با وجود تمامی مشکلات اقتصادی اکنون دارای پیشرفت خوبی هستند.
سه شنبه 12 بهمن 1395

طرح ساماندهی متکدیان با فرهنگ سازی موفق می شود

فرماندار تهران در جلسه ساماندهی متکدیان شهرستان تهران، خواستار اقدام جدی دستگاه های اجرایی مرتبط با امر جمع آوری متکدیان ازسطح شهرستان تهران و ساماندهی آنان شد و تاکید کرد که طرح ساماندهی متکدیان با فرهنگ سازی، موفق می شود.
شنبه 25 دي 1395

لزوم اجرایی شدن عملیات احداث مترو تهران_قدس و شهریار_ملارد

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی گفت: مطالعات و شروع عملیات احداث مترو تهران_قدس_شهریار_ملارد و در نهایت پروژه مهر صفادشت در کمیسیون عمرانه و برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی بررسی می‌شود.
يکشنبه 12 دي 1395

همکاری منابع طبیعی برای رفع مشکلات مرتبط پروژه آزاد راه تهران - شمال

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران به منظور بررسی مشکلات مرتبط و تصمیم گیری برای رفع آنها از پروژه آزاد راه تهران – شمال بازدید کرد و در جریان روند اجرائی این پروژه قرار گرفت.
يکشنبه 23 آبان 1395

مشکل گازرسانی 12 مدرسه شهر پرند مرتفع شد

با پیگیری فرمانداری رباط کریم و همکاری اداره گاز و نظام مهندس و شرکت عمران پرند مشکل گاز رسانی 12 مدرسه تازه تاسیس شهر پرند مرتفع شد.
پنجشنبه 6 آبان 1395

15 میلیارد ریال وام کم بهره به عشایراستان تهران واگذار می شود

مدیرامورعشایراستان تهران از اختصاص 15میلیارد ریال وام کم بهره از طریق صندوق اعتبارات ملی خبرداد و گفت: باميدواريم با اعطاي این وام کم بهره بتوانیم به اقتصاد جامعه عشایر رونق ببخشیم.
دوشنبه 26 مهر 1395

افتتاح و کلنگ زنی 65 پروژه با اعتبار بالغ بر 1364 میلیارد تومان در تهران

فرماندار تهران از افتتاح کلنگ زنی 65 پروژه در هفته دولت در تهران خبر داد.
دوشنبه 1 شهريور 1395

درآمدهای نیم درصد باید صرف امور فرهنگی شهروندان رباط کریمی شود

مختاری در نشست انجمن کتابخانه های شهرستان رباط کریم تصریح کرد : مبلغی که ما از شهرداری و در حقیقت از شهروند رباط کریمی پرداخت می کنیم باید در این شهر هزینه شود .
شنبه 28 فروردين 1395

تاکید سرپرست فرمانداری ملارد بر انتشار کتاب جامع ملارد

خطیبی سرپرست فرمانداری ملارد در دیدار با رئیس کتابخانه عمومی شهرستان وتعدادی از کتابداران فعال شهرستان، ضمن تبریک هفته کتاب و کتابخوانی، بر انتشار کتاب جامع ملارد تاکید كرد.
سه شنبه 26 آبان 1394

برگزاری آخرین جلسه دوره آموزشی مدیریت بحران مدیران پردیس

آخرین جلسه دوره آموزشی مدیریت بحران با حضور مدیران، معاونین و رابطین مدیریت بحران ادارات و نهادهای شهرستان به همت ستاد مدیریت بحران فرمانداری پردیس در سالن اجتماعات شهرداری این شهر برگزار شد.
شنبه 21 شهريور 1394