اوقات شرعی 
 
 آرشیوشهرستانها
کلمه کلیدی
:
از
تا

بازدید فرماندار شمیرانات از کلانتری 162 فشم

عزت الله خانمحمدی فرماندار شهرستان شمیرانات و یوسفی جمارانی معاون سیاسی انتظامی از کلانتری 162 فشم بازدید نمودند.
جمعه 4 فروردين 1396

ویژه انتخابات431/بازدید فرماندار شمیرانات از روند ثبت نام داوطلبین بخش رودبارقصران

عزت الله خانمحمدی فرماندار شهرستان شمیرانات و یوسفی جمارانی معاون سیاسی انتظامی و رییس ستاد انتخابات شهرستان شمیرانات از روند ثبت نام داوطلبین پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی روستاها در ستاد انتخابات بخش رودبارقصران بازدید نمود
جمعه 4 فروردين 1396

بازدید فرماندار شهرستان شمیرانات از پایگاه های ستاد سفر شمیرانات

عزت الله خانمحمدی فرماندار شهرستان شمیرانات در جریان بازدید از برخی پایگاه های ستاد سفری شهرستان و برخی نقاط شهری و نیز از پایگاه های خدمات سفری هلال احمر،راه و شهرسازی،اورژانس واقع در گردنه قوچک بازدید نمودند.
جمعه 4 فروردين 1396

ویژه انتخابات430/برگزاری انتخابات الکترونیک شامل دماوند نمی‌شود

نماینده مردم شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه در مجلس با بیان اینکه برگزاری انتخابات الکترونیک شامل دماوند نمی‌شود، گفت: در هر مرحله کاندیداهایی که تأیید صلاحیت می‌شوند، به منزله تایید قطعی است
جمعه 4 فروردين 1396

ویژه انتخابات433/ثبت‌نام 384 داوطلب برای عضویت در شوراهای دماوند

فرماندار شهرستان دماوند از ثبت‌نام 384 داوطلب برای عضویت در شوراهای اسلامی شهر و روستای این شهرستان خبر داد و گفت: در پنجمین روز ثبت‌نام، 74 نفر در سه حوزه ثبت‌نام دماوند ثبت‌نام کردند.
جمعه 4 فروردين 1396

ویژه انتخابات434/تعداد ثبت نام کنندگان برای انتخابات شورا های رباط کریم از مرز 200 نفر گذشت

فرماندار شهرستان رباط کریم از افزایش تعداد ثبت نام کنندگان برای شرکت در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در این شهرستان خبر داد.
جمعه 4 فروردين 1396

ویژه انتخابات435/تعداد داوطلبین ثبت نام در شوراهای ری به 440 نفر رسید

رییس ستاد انتخابات شهرستان ری تعداد آمار داوطلبان شرکت در پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای این شهرستان را 440 نفر تا پایان روز پنجم از ثبت نام در این دوره از انتخابات اعلام کرد.
جمعه 4 فروردين 1396

دیدار مدیرکل میراث فرهنگی استان با فرماندار بهارستان

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان تهران با حضور در فرمانداری شهرستان بهارستان با بیژن سلیمان پور فرماندار بهارستان دیدار و گفتگو کرد.
جمعه 4 فروردين 1396

ثبت نهایی تعداد25 نفر از داوطلبین عضویت در شوراهای اسلامی بخش فشافویه

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات بخش فشافویه، مهندس محمدصالح ضیائی بخشدار و رئیس هیأت اجرایی فشافویه در پایان روز پنجم ثبت نام متقاضیان انتخابات شوراهای اسلامی روستاهای تابعه طی سخنانی اظهار داشت : با نزدیک شدن به روزهای پایانی ثبت نام کاندیداتورهای عضویت در شوراهای اسلامی روستایی و حضور بیشتر داوطلبان در بخشداری فشافویه ، فرآیند ثبت نام از متقاضیان عضویت تا تاریخ 6/1/96 مانند روز اول به قوت پابرجاست .
جمعه 4 فروردين 1396

ثبت نام از داوطلبان پنجمین دوره انتخابات شوراها در ستاد انتخابات بهارستان

.
جمعه 4 فروردين 1396