جمعه 2 تير 1396_ 27 رمضان 1438 _ 23 ژوئن 2017
شما اینجا هستید صفحه اصلی-->مطالب
اوقات شرعی 
 
 
کلمه کلیدی
:
از
تا
جستجو

« روز قدس محور اتحاد امت اسلامی و شکوه وحدت ملی ایرانیان»

معاون سیاسی و اجتماعی استانداری تهران در یادداشتی همزمان با فرا رسیدن روز قدس گفت: ملت ما روز قدس امسال اقتدار ملی خود را در عرصه های سیاسی و نظامی به رخ جهانیان خواهد کشید و نشان خواهد داد.
پنجشنبه 1 تير 1396

دعوت استاندار تهران به حضور پرشکوه مردم در راهپیمایی روز قدس

سید حسین هاشمی استاندار تهران در آستانه روز قدس و همبستگی با ملت مظلوم فلسطین و مستضعفین جهان از مردم استان تهران برای حماسه‌آفرینی در روز جهانی قدس و همراهی با آرمان های امام راحل پیامی را صادر کرد.
چهارشنبه 31 خرداد 1396

امامی امین: کاهش 20 درصدی قیمت میوه های فصلی نسبت به مدت مشابه سال قبل

معاون امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری تهران گفت: براساس گزارش بازرسی اصناف میوه های فصلی در سالجاری تاکنون نسبت به مدت مشابه سال قبل تا 20 درصد کاهش قیمت داشته است.
چهارشنبه 31 خرداد 1396

برگزاری جلسه امور بانوان فرمانداری شهرستان پیشوا

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پیشوا، جلسه امور بانوان فرمانداری شهرستان پیشوا به ریاست محمدکرم محمدی فرماندار این شهرستان و با حضور ناهید صالحی مشاور امور بانوان و خانواده فرمانداری و نمایندگان ادارات برگزار شد.
چهارشنبه 31 خرداد 1396

بازدید بخشدار مرکزی قرچک از روستای قشلاق جیتو

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، صبح امروز حسین عباسی بخشدار مرکزی شهرستان قرچک به همراه علیخانیان رئیس بنیاد مسکن و انقلاب اسلامی، حبیب زینالی دهیار قشلاق جیتو از این روستا بازدید کرد و از نزدیک مشکلات مردم روستا را بررسی نمود.
چهارشنبه 31 خرداد 1396

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی: یک میلیون ۸۳۷ هزار واحد مسکن مهر به بهره برداری رسیده است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، احمد مهر آبادی صبح امروز و در حاشیه افتتاح 2148 واحد مسکن مهعر در فاز 8 شهر پردیس با اشاره به افتتاح شدن یک میلیون ۸۳۷ هزار واحد مسکن مهر تا کنون گفت: از مجموع ۲ میلیون ۲۱۰ هزار واحدی که از ابتدای شروع از تسهیلات مسکن مهر بهره مند شدند، تاکنون عملیات ساخت یک میلیون ۹۴۵ هزار واحد به اتمام رسیده و یک میلیون ۸۳۷ هزار از این واحد افتتاح شده است.
چهارشنبه 31 خرداد 1396

تحت پوشش مدجویان براساس تناسب مشکلات توسط کمیته امداد قرچک

سرپرست کمیته امداد امام خمیتی (ره) شهرستان قرچک گفت: کمیته امداد اقشار مختلف خانواده ها را که به تناسب مشکلاتی برای آنان پیش می آید تحت پوشش قرار می دهد.
چهارشنبه 31 خرداد 1396

افتتاح 2148 واحد مسکن مهر در فاز 8 شهر پردیس

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، صبح امروز و با حضور احمد اصغری مهرآبادی، قائم‌مقام وزارت راه و شهرسازی ، محسن نریمان مدیر عامل شرکت مادر تخصصی ساخت و عمران شهر های جدید ایران، مرتضی حیدری فرماندار پردیس، جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی و متقاضیان واحد های مسکونی، 2148 واحد مسکونی فاز 8 شهر پردیس افتتاح و به طور نمادین هفت خانواده واحد های خود را تحویل گرفتند.
چهارشنبه 31 خرداد 1396

رشد مهاجرت معکوس از شهر به روستاهای پیشوا

بخشدار مرکزی پیشوا از رشد مهاجرت معکوس از شهر به روستاهای این شهرستان خبر داد.
چهارشنبه 31 خرداد 1396

امنیت مهمترین عامل در آرامش خاطر مردم است

فرمانده انتظامی شهرستان قرچک گفت: امنیت مهمترین عامل در آرامش خاطر مردم است و تلاش و مجاهدت در راستای خدمت رسانی مطلوب به شهروندان از افتخارات پلیس است.
چهارشنبه 31 خرداد 1396