سه شنبه 10 اسفند 1395_ 30 جمادى الأولى 1438 _ 28 فوریه 2017
اوقات شرعی 
 
 آرشیوآخرین اخبار
کلمه کلیدی
:
از
تا

بیرق سیاه 1200 مترمربعی عزای فاطمه زهرا(س) بر فراز ساختمان استانداری تهران

سرپرست معاونت روابط عمومی، تشریفات و امور بین الملل اداره کل حوزه استاندار و روابط عمومی استانداری تهران گفت: بیرق سیاه سالروز شهادت فاطمه زهرا(س) با 1200 مترمربع مساحت از صبح امروز(سه شنبه) بر فراز ساختمان استانداری تهران در تپه های عباس آباد برافراشته شد.
سه شنبه 10 اسفند 1395

تاكيد استاندار بر جذب سرمايه گذاري براي مشاركت هاي مردمي/افزايش 30 درصدي ميزان جذب مشاركت هاي مردمي در سال95

استاندار تهران گفت:‌ بهره مندي از فرصت سرمايه گذاري ايرانيان خارج از كشور در داخل مي تواند براي مشاركت مردمي ياري رسان باشد.
سه شنبه 10 اسفند 1395

برنامه ها و تسهیلات نوروزی بخشداری آفتاب

تحریریه خبر- ستاد تسهیلات نوروزی بخشداری آفتاب در نشست روز سه شنبه خود که به ریاست "محمود صوفی" بخشدار بخش آفتاب برگزار شد، برنامه ها و تدابیر اتخاذ شده برای ساماندهی مسافران نوروزی،خدمات رسانی در ایام نوروز ، کنترل و نظارت، تنظیم بازار، تردد مسافران درسطح شهر تهران، بحث و بررسی شد.
سه شنبه 10 اسفند 1395

برگزاری مراسم پرفیض زیارت عاشورا به مناسبت ایام فاطمیه (س)

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فیروزکوه، مراسم پرفیض زیارت عاشورا بمناسبت ایام فاطمیه (س) در محل نمازخانه فرمانداری شهرستان فیروزکوه برگزار شد.
سه شنبه 10 اسفند 1395

ستاد تنظیم بازار شهرستان ملارد تشکیل جلسه داد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد ، در آستانه شب عید و بمنظور رصد و کنترل نحوه و قمیت اجناس و کالاها در این روزها ، اعضای ستاد تنظیم بازار شهرستان ملارد دور هم جمع آمده و پیرامون نحوه کنترل و نظارت بر بازار ، چگونگی عرضه مایحتاج عمومی و تامین آنها به بررسی و تصمیم گیری پرداختند .
سه شنبه 10 اسفند 1395

تقدیر معاون سرپرست نهاد ریاست جمهوری از فرماندار رباط کریم

معاون سرپرست نهاد ریاست جمهوری با ارسال لوح سپاس از مدیریت فرماندار رباط کریم در افتتاح پروژه های عمرانی در دهه فجر تقدیر نمود
سه شنبه 10 اسفند 1395

اجازه بهره‌برداری انتخاباتی در مراسم فاطميون را نمی‌دهیم

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی قرچک گفت: یکی از برنامه های شاخص که در ایام شهادت حضرت زهرا(س) در شهرستان قرچک انجام می شود اجتماع عموم مردم به عنوان اجتماع فاطمیون است که روز شهادت حضرت زهرا(س) مصادف با روز پنجشنبه انجام می‌شود.
سه شنبه 10 اسفند 1395

بازدید دادستان قرچک از اردوگاه فشافویه و آزادی ۳ مددجو

دادستان شهرستان قرچک با حضوردر اردوگاه فشافویه در راستای اجرای دستورالعمل کاهش جمعیت کیفری و نحوه رسیدگی به جرائم قضایی زندانیان این شهرستان از قسمتهای مختلف این مرکز بازدید کرد.
سه شنبه 10 اسفند 1395

شبکه بهداشت و درمان قرچک رتبه برتر در استان تهران را کسب کرد

در دهمین رتبه بندی گزارش هفتگی شبکه بهداشت و درمان شهرستان قرچک، این اداره مقام اول را در بین شبکه ها و مراکز بهداشتی و درمانی استان تهران را به خود اختصاص داد.
سه شنبه 10 اسفند 1395

هاشمی:تولید 5.5 میلیون تن محصولات کشاورزی در استان طی سال 95

استاندار تهران گفت: در سالجاری 5.5 میلیون تن محصولات کشاورزی در استان تهران تولید شده که نزدیک به 4.8 درصد کل محصولات تولید شده در سطح کشور است.
دوشنبه 9 اسفند 1395