سه شنبه 8 فروردين 1396_ 28 جمادى الثانية 1438 _ 28 مارس 2017
اوقات شرعی 
 
تاریخ : دوشنبه 30 اسفند 1395     |     کد : 40060

ویژه انتخابات 286/آغاز ثبت‌نام داوطلبان انتخابات شوراها در دماوند

رئیس حوزه انتخابیه شهرستان دماوند از وجود آمادگی کامل برای ثبت‌نام از نامزدهای انتخاباتی در این شهرستان خبر داد.

  به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات شهرستان دماوند، ناصر محمودی‌فرد پیش از ظهر دوشنبه با حضور در محل ستاد انتخابات شهرستان دماوندو محل ثبت نام داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی این شهر از روند ثبت نام از داوطلبان انتخابات بازدید کرد.

وی در حاشیه این بازدید در جمع خبرنگاران گفت: فرمانداری شهرستان دماوند تدابیر لازم برای ثبت نام نامزدهای انتخاباتی را فراهم کرده است و آمادگی این کار هم در حوزه بخشداری مرکزی و هم بخشداری رودهن وجود دارد.

محمودی فر با بیان اینکه در فرمانداری دماوند ثبت نام از داوطلبان از ساعت 8 صبح آغاز شده است، افزود: بعد از پایان ثبت نام با استعلام از مراجع چهارگانه را به سرعت آغاز می کنیم تا بتوانیم فرآیند انتخابات را به طور مطلوب و بر اساس جدول زمانبندی وزارت کشور طی کنیم.

فرماندار دماوند ادامه داد: مهم‌ترین وظیفه ستاد انتخابات شهرستان دماوند، رعایت کامل بی‌طرفی، اجرای دقیق قانون و برگزاری باشکوه و سالم انتخابات و فراهم آوردن زمینه حضور حداکثری مردم در انتخابات است.

وی برگزاری پر شور و نشاط انتخابات در شهرستان دماوند را هدف اصلی همه اعضا ستاد انتخابات این شهرستان دانست و گفت: برگزاری پر شور و نشاط انتخابات و حضور حداکثری مردم باعث استحکام بیشتر نظام مقدس اسلامی، توسعه و پیشرفت کشور و ناامیدی دشمنان خارجی خواهد شد.نوشته شده ساعت  16:42      تعداد بازدید  29
PDF چاپ