سه شنبه 8 فروردين 1396_ 28 جمادى الثانية 1438 _ 28 مارس 2017
اوقات شرعی 
 
تاریخ : يکشنبه 29 اسفند 1395     |     کد : 40023

ویژه انتخابات 267/اولین جلسه هیأت اجرایی انتخابات شوراهای شهر ملارد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ملارد، اولین جلسه اعضای هیأت اجرایی پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهرهای شهرستان ملارد در محل فرمانداری برگزار شد.

در این جلسه که به ریاست خطیبی فرماندار و رئیس هیأت اجرایی پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و با حضور روسای اداره ثبت احوال وآموزش و پرورش بعنوان اعضای اداری و هشت عضو منتخب معتمدین برگزار شد، در خصوص شرح وظایف این هیأت بحث وتبادل نظرصورت گرفت. چگونگی ثبت نام از داوطلبین و بررسی صلاحیت ها از دیگر مواردی بود که در این نشست به آنها پرداخته شد. خطیبی فرماندار شهرستان ملارد در این جلسه ضمن تبریک فرارسیدن ایام ولادت حضرت زهرا(س) و فرارسیدن عید نوروز، بر قانونمندی، قانونمداری، رعایت اصل بی طرفی و برگزاری انتخاباتی سالم و شفاف تاکید نمود.
وی ایجاد هماهنگی بین اعضای هیئت اجرایی در برگزاری انتخابات را مهمترین وظیفه  این هیئت دانست و گفت: باید با بررسی عملکرد ستاد انتخابات این شهرستان در انتخابات گذشته از تجربیاتی که در سالهای قبل به دست آمده استفاده کنیم.
وی، اجرا، نظارت و حضور مردم را سه رکن اساسی انتخابات ذکر کرد و افزود: هدف همه برگزار کنندگان انتخابات بر آن است تا مردم به این ذهنیت و باور عمومی برسند که ما مجریان، انتخاباتی سالم و شفاف برگزار خواهیم کرد.
رئیس هیئت اجرایی شهرهای شهرستان ملارد ادامه داد: برگزاری انتخاباتی سالم، شفاف با مشارکت حداکثری هدف اصلی دولت تدبیر و امید است.
خطیبی با قدردانی از تلاش همه دست اندکاران برگزاری انتخابات در شهرستان ملارد، تعامل، همفکری و همدلی در برگزاری هرچه بهتر انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا در این شهرستان خواستار شد.
 
 


نوشته شده ساعت  13:18      تعداد بازدید  58
PDF چاپ