سه شنبه 8 فروردين 1396_ 28 جمادى الثانية 1438 _ 28 مارس 2017
اوقات شرعی 
 
تاریخ : يکشنبه 29 اسفند 1395     |     کد : 40017

ویژه انتخابات 268/قانون؛ ملاک عمل مجریان برگزاری انتخابات است

فرماندار و رئیس هیئت اجرایی پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای شهرستان قرچک، قانون را ملاک عمل مجریان برگزاری انتخابات عنوان کرد.

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان قرچک، مسعود مرسلپور در جلسه انتخاب اعضای هیئت اجرایی پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر قرچک در جمع معتمدین افزود: انتخابات برگزار شده در سال 94 به نظر کارشناسان منتقد، مخالف و موافق دولت یکی از بی حاشیه ترین انتخابات ها بود به طوریکه با تدابیر و برنامه ریزیهای صورت گرفته و اعتماد متقابل بین اعضای هیئت اجرایی، اعضای هیئت نظارت، اعضای شورای تأمین و کلیه عوامل اجرایی، انتخابات وزینی در کشور برگزار شد.

وی یادآور شد: امسال نیز با توجه به سیاست های استاندار تهران، فرمایشات مقام معظم رهبری و توصیه های رئیس جمهور، انتخاباتی در شهرستان قرچک برگزار خواهیم کرد که همچون گذشته قانون ملاک عمل همگان باشد.

مرسلپور ادامه داد: همه باید بپذیریم که مردم تهمت، توصیه و تبلیغات له یا علیه اشخاص را نمی پذیرند و در طول تاریخ انقلاب اسلامی مردم تعیین کننده بوده اند.

وی با تأکید بر اینکه ما مجریان موظفیم قانون را رعایت کنیم چرا که رأی مردم حق الناس است، بیان کرد: اصل مشروعیت و مقبولیت نظام یک اصل مهم است و بایستی در این راستا شرایطی فراهم کنیم که حضور حداکثری مردم را در پای صندوق های رأی شاهد باشیم.

فرماندار قرچک همچنین تأکید کرد: مسئولان هیچگاه نباید رفتاری از خود بروز دهند که مردم دلسرد شده و حضورشان پای صندوق های رأی کمرنگ شود.

وی خاطرنشان کرد: تمامی فعالیت هایی که در راستای تبلیغات له یا علیه فرد یا افراد خاصی در شهرستان صورت گیرد را با حساسیت کامل رصد خواهیم کرد.

این مسئول اضافه کرد: سعی ما بر این است در چارچوب قانون و برای عمل به تک تک بندهای قانونی استوار باشیم و مردم باید بدانند خدمتگزاران آنها برای برگزاری انتخاباتی باشکوه به صورت شبانه روزی آماده و پا بکار هستند.

وی در پایان اظهار داشت: کلیه تلاشها در جهت صیانت از آرای مردم بوده و کلیه تمهیدات لازم نیز در این راستا اندیشیده شده است.
 


نوشته شده ساعت  12:44      تعداد بازدید  31
PDF چاپ