سه شنبه 8 فروردين 1396_ 28 جمادى الثانية 1438 _ 28 مارس 2017
اوقات شرعی 
 
تاریخ : يکشنبه 29 اسفند 1395     |     کد : 40015

ویژه انتخابات 271/اعضا هیات اجرایی انتخابات در قرچک انتخاب شدند

فرماندار شهرستان قرچک اسامی ۸ عضو هیات اجرایی پنجمین دوره انتخابات شورای شهر قرچک را اعلام کرد.

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان قرچک، مسعود مرسلپور در جمع خبرنگاران گفت: در اجرای تبصره یک ماده ۳۲ قانون انتخابات شوراها، جلسه انتخاب معتمدین اصلی و علی البدل هیات اجرایی پنجمین دوره انتخابات شورای شهر قرچک با حضور علیرضا جعفری رئیس ستاد انتخابات، اعضای شورای تامین، رییس و اعضاء هیات نظارت شهرستان و رئیس ادارات آموزش و پرورش و رئیس اداره ثبت احوال و ۳۰ نفر از معتمدین شهرستان قرچک تشکیل شد.

وی افزود: 15 نفر از معتمدین برای حضور در هیات اجرایی اعلام آمادگی کردند که رای گیری مخفی انجام شد و یوسف مولایی با  18 رای، محمد سلگی با  17 رای، حمید رضا تاجیک با 17 رای، داود رحمت پور با ۱۷ رای، محمد رضا شهریاری با 15 رای، غلامرضا خلیلی فر با 14 رای، علی یاری با 12 رای و بهروز مشتاق با ۱۲ رای به عنوان اعضا اصلی هیات اجرایی پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر قرچک انتخاب شدند.

مرسلپور افزود: همچنین حبیب ستاری با  ۱۲ رای، مجید غفاری زاده با 5 رای، حجت الاسلام مددی با 4 رای، لطیفی مهر با 4 رای و حجت الاسلام سرلک  با 4 رای به عنوان اعضا علی البدل هیات اجرایی انتخابات شورای اسلامی شهر قرچک انتخاب شدند.

وی با بیان اینکه تمام تلاش اعضا هیات اجرایی و هیات نظارت و نیز ستاد انتخابات زمینه سازی برای حضور حداکثری مردم در انتخابات خواهد بود گفت: انتخابات در واقع نماد مردم سالاری در کشور ما است و مردم از این طریق مدیران شهری و نیز رییس دولت و قوه مجریه را انتخاب می کنند.

نماینده عالی دولت در شهرستان قرچک حضور افرادی اصلح در هیات اجرایی را گامی مثبت و موثر در جهت برگزاری باشکوه انتخابات ارزیابی کرد.
 


نوشته شده ساعت  12:42      تعداد بازدید  30
PDF چاپ